TR EN GE ITA
Çok Uluslu Müşteriler

Dünyanın en büyük markalarıyla, tüm dünyada heyecan verici projelerde işbirliği yapmış olmanın gururunu taşıyoruz. Zor kazanılmış deneyimimiz sayesinde tüm müşterilerimize, şirket ölçeğine bakmaksızın Fuar stantları konusunda her türlü ihtiyaçlarını karşılayan, eşsiz global hizmet ağımıza erişim sunuyoruz.

MÜŞTERİLER !

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN BİLGİLER !

Ford, dünyanın en büyük otomobil firmalarından biridir ve geçen yıldan beri onlarla işbirliğine başlamış olmaktan gururluyuz. Ford için Fuar stantları ve fuar stantları tasarlayıp ürettik ve bir sonraki işbirliğimiz için sevinçliyiz.

2014 yılından beri

Turkcell, Avrupa'nın en büyük ikinci GSM lideri konumundadır. Uzun vadeli iş ilişkimiz süresince fuar stantları, dijital baskı, etkinlik dekorasyonu, sahne tasarımı ve yıllık Turkcell Teknoloji Konferansı dahil olmak üzere çok sayıda büyük projede işbirliği yaptık.

2002 yılından beri

Intel, tanıtılmaya dahi gerek kalmayan bir markadır. Görsel standlar, perakende stantları, Fuar standları, etkinlik dekorasyonu, sahne tasarımı ve konstrüksiyonu ile burada, İstanbul'da gerçekleştirilen yıllık Teknoloji Konferanslarının organizasyonunda işbirliği yapmış bulunuyoruz.

2011 yılından beri

Ulusal Shell Roadshow'dan otomobil fuar standlarına, etkinlik dekorasyon, sahne tasarımı ve konstrüksiyonuna kadar, büyüklü küçüklü çok sayıda projede güvenilir bir iş ortağı olarak değerlendirilmenin sevincini yaşıyoruz.

2005 yılından beri